Ochrana osobních údajů

Veškeré údaje o návštěvnících a zákaznících e-shopu stavbaeu.cz jsou uchovávány v souladu s platnou legislativou ČR a směrnicemi EU. Ukládána jsou pouze nutně nezbytná data služící výhradně k účelům vyřízení objednávky nebo statistice návštěvnosti a výkonnosti e-shopu stavbaeu.cz. Data jsou ukládána výhradně v datacentrech umístěných na území ČR a chráněna proti přístupu fyzických osob nemajících oprávnění k nakládání s chráněnými daty.

Data uživatelů jsou ukládána po dobu 5ti let, pokud uživatel sám nezažádá a smazání svých osobních dat z naší databáze na adrese info@stavbaeu.cz. Lhůta 5ti let může být automaticky porsloužena.

Odběratelé newsletteru se mohou z odběru odhlásit pomocí odkazu uvedeného v mailu nebo napsáním emailu na adresu info@stavbaeu.cz, kdy do předmětu emailu uvedou "ODHLÁŠENÍ". 

Webová prezentace ukládá dočasné soubory cookies pouze v míře nezbytné k chodu funkcí eshopu a nijak nenarušující práva spotřebitele na území ČR a Evropské unie.

© 2007 - 2018 StavbaEU.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.