REMS Solar-Push I 80 elektrická plnicí a proplachovací jednotka 115311
REMS Solar-Push I 80 elektrická plnicí a proplachovací jednotka 115311

REMS Solar-Push I 80 elektrická plnicí a proplachovací jednotka 115311

REMS Solar-Push I 80 elektrická plnicí a proplachovací jednotka 115311 REMS Solar-Push I 80 Elektrická plnící a proplachovací jednotka k jednoduchému a rychlému plnění, proplachování a odvzdušňo... Zobrazit celý popis »


Výrobce: REMS
Kód / Model: 115311

Popis

REMS Solar-Push I 80 elektrická plnicí a proplachovací jednotka 115311

REMS Solar-Push I 80
Elektrická plnící a proplachovací jednotka k jednoduchému a rychlému plnění, proplachování a odvzdušňování uzavřených systémů. Čerpané množství < 27 l/min, objem nádrže 30 l. S lamelovým čerpadlem, teplotně odolné pro trvalé zatížení < 80°C. Čerpací tlak < 6,5 bar/0,65 MPa/94 psi.
Kondenzátorový motor 230 V, 50 Hz, 550 W. Ventil pro snižování tlaku. 2 kusy ohebných EPDM-hadic s tkanivem 1/2” T100, 3 m dlouhých, teplotně odolných < 100°C. V kartonu.

REMS Solar-Push – plnit, proplachovat a odvzdušňovat během jednoho
pracovního kroku. Samonasávací. Vysoký čerpací výkon. Ideální pro solární zařízení, zemní tepelná čerpadla a systémy podlahového topení.

REMS – na špičce technického pokroku.
Vývoj není nikdy ukončen. Od svého založení v roce 1909 vyvíjí REMS výrobky pro opracování trubek, zejména pro instalatéry a topenáře. Nejdříve ruční nářadí, poté následovaly stroje a elektronářadí. Požadavek zakladatele firmy pana Christiana Fölla “REMS musí být lepší” byla stále měřítkem veškerého jednání. Dnes je REMS jedním z předních výrobců strojů a nářadí pro opracování trubek. Vývojoví inženýři REMS mají přesvědčivé, správný směr ukazující nápady, které usnadňují všední den instalatérů-profesionálů. Zohledňují všechny zásadní požadavky a využívají rozsáhlé praktické zkušenosti. Experti ze všech oborů podnikání se starají o to, aby každá možnost vylepšení byla zahrnuta do nového vývoje. Takto vznikají perfektní nástroje a nářadí pro tvrdé nasazení na staveništi. Výrobky REMS jsou na základě své pokrokové inovativní techniky a díky vysoké úrovni kvality používány na celém světě a vysoce ceněny. Z toho profituje obchodník i uživatel. Firmě REMS se prostřednictvím inovativních výrobků neustále daří držet na vrcholu technického pokroku. To podtrhuje mnoho tuzemských a zahraničních patentů.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Dokumenty

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:© 2007 - 2023 StavbaEU.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.