Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
ABX Derby 6-57 Prisma, Krbová vložka na dřevo, plech, lomené sklo
ABX Derby 6-57 Prisma, Krbová vložka na dřevo, plech, lomené sklo ABX Derby 6-57 Prisma, Krbová vložka na dřevo, plech, lomené sklo

ABX Derby 6-57 Prisma, Krbová vložka na dřevo, plech, lomené sklo

ABX Derby 6-57 Prisma, Krbová vložka na dřevo, plech, lomené sklo Krbovou vložku Derby 6/57 tvoří oceloplechový jednoplášťový svařenec. Dno, boky a záda topeniště jsou vyloženy hmotou odolávajíc... Zobrazit celý popis »


Kód / Model: 6572008L

Popis

ABX Derby 6-57 Prisma, Krbová vložka na dřevo, plech, lomené sklo

Krbovou vložku Derby 6/57 tvoří oceloplechový jednoplášťový svařenec. Dno, boky a záda topeniště jsou vyloženy hmotou odolávající teplotám hoření. Zhruba uprostřed dna je litinový rošt pod kterým je popelník. Do prostoru popelníku je přiváděn vzduch pro spalování. Pomocí přisávacího hrdla umístěného vzadu ve spodní části vložky lze přivést vzduch i z prostor mimo vytápěnou místnost. Sekundární vzduch, který zvyšuje účinnost spalování, a primární vzduch jsou ovládány regulátory umístěnými pod dvířky topeniště. Pravý regulátor je určen pro ovládání primárního vzduchu a oba jsou v poloze vpravo otevřené. Ve dvířkách topeniště je vsazena sklokeramika, která odolává teplotám a teplotním rázům. Vývod kouřových spalin je vyveden nahoru a jeho napojení na komín vyžaduje potřebné potrubí s jmenovitou světlostí o průměru 150 mm. Krbová vložka Derby 6/57 je nastříkána speciální barvou, která odolává vysokým teplotám.

Jmenovitý výkon (kW): 7
Regulovatelný výkon (kW): 3,5-9
Výška x hloubka x sířka (mm): 1235-1360 x 580 x 500
Maximální délka polen (mm): 350
Palivo: dřevo, dřevěné brikety/hnědouhelné brikety
Spotřeba paliva při jmenovitém výkonu (kg / hod): 1,9/1,8
Vytápěný prostor (m3): 70-180
Energetická účinnost (%): 82/80
Minimální tah komínů (Pa): 12
Teplota spalin (° C): 237/222
Připojení kouřovodu: horní
Průměr kouřovodu (mm): 150
Vzdálenost osy horního kouřovodu (mm): 164

Hmotnost (včetně obalu) (kg): 94

Všechna kamna jsou konstruována na principu "dvojího spalování" primárního a sekundárního vzduchu a u nové řady výrobků je již využíván princip "trojího spalování" s terciárním vzduchem. Navíc u vybraných typů je používána patentovaná automatická regulace poměru primárního a sekundárního vzduchu.

ilustrační foto

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:© 2007 - 2024 StavbaEU.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.