EcoFlow TRAIL 200 1ECOTRAIL200
EcoFlow TRAIL 200 1ECOTRAIL200
EcoFlow TRAIL 200 je mimořádně skladná a lehká bateriová stanice s kapacitou 192 Wh a celkovým výkonem 220 W. Je optimálním zdrojem energie pro kempování, cestování, rybaření i pro pořádání ve... Zobrazit celý popis »
Množství:   Porovnat
Výrobce: EcoFlow
Záruka: 3 roky
Kód / Model: 1ECOTRAIL200
Váha: 2,30 kg
Cena dopravy
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Popis
EcoFlow TRAIL 200 je mimořádně skladná a lehká bateriová stanice s kapacitou 192 Wh a celkovým výkonem 220 W. Je optimálním zdrojem energie pro kempování, cestování, rybaření i pro pořádání venkovních akcí. Napájet může světla, kamery, tablety, reproduktory a další zařízení. Zároveň se snadno přenáší, má odolnou konstrukci a zásluhou velmi kompaktního designu se pohodlně vejde i do batohu. Díky několika výstupním portům může stanice zásobovat energií i více zařízení současně.
Všestranné použití
Stanice poskytuje kapacitu 192 Wh a celkový výkon až 220 W, což umožňuje napájet DC proudem až 90 % běžného outdoorového vybavení. Díky několika výstupním portům může dodávat energii i více spotřebičům současně.
Dostatečně odolná pro vzrušující dobrodružství
Rychlé nabíjení
Stanice může být operativně připravena k použití už během jedné hodiny. Prostřednictvím maximálního 200W nabíjení bude její kapacita naplněna z 0 na 80 % už za 57 minut.  V případě 100W nabíjení to bude za 102 minut.
Technické specifikace
Obecné
Model: EF-TX-192
Čistá hmotnost: cca 1,8 kg
Rozměry: cca 126 x 115 x 167 mm
Výstup
USB-A1/A2: 5 V = 2,4 A, max. 12 W na port, celkem 24 W
USB-C1: 5/9/12/15 V = 3 A, 20/28 V = 5 A, max. 140 W
USB-C2: 5/9/12/15 V = 3 A, 20 V = 5 A, max. 100 W
Vstup
USB-C1: 9/12/15 V = 3 A, 20/28 V = 5 A, max. 140 W
USB-C2: 9/12/15 V = 3 A, 20 V = 5 A, max. 100 W
Baterie
Jmenovité napětí: 12,8 V=
Jmenovitá kapacita: 192 Wh 15 Ah
Typ článků: LFP (LiFePO4)
Teplota prostředí
Teplota nabíjení: 0 °C až 45 °C
Teplota vybíjení: -10 °C až 45 °C
Teplota skladování: -10 °C až 45 °C