HOLZMANN Truhlářská hoblice (150kg/1260x620mm) WB126
Sleva 12%
Popis
HOLZMANN WB126 – Truhlářská hoblice 150 kg / 1260 × 620 mm
Truhlářská hoblice HOLZMANN WB126 z masivu nabízí široké možnosti využití a je ideální pro hobby i profesionální dílny. Poskytuje stabilní a pevnou pracovní plochu a praktickou úložnou kapacitu pro nářadí a materiál.
Hlavní vlastnosti
- Pracovní stůl z kaučukovníku (Gummibaum / rubber wood, tloušťka 18 mm)
- Včetně hoblice/svěráku pro bezpečné upnutí materiálu
- Robustní konstrukce pro bezpečné a spolehlivé uchycení materiálu
- Dostatečný úložný prostor – 1 zásuvka na nářadí a příslušenství
- 4 kovové háky (⌀ 16 mm) a 4 dřevěné podpěrné kolíky pro stabilitu
- Maximální nosnost: 150 kg
Technické parametry
| Obecné rozměry | |
| Celkové rozměry | 1260 × 620 × 840 mm |
| Druh dřeva | Gummibaum / rubber wood |
| Nostnost | 150 kg |
| Výška stolu | 840 mm |
| Dílenské stoly a regály | |
| Počet zásuvek | 1 |
| Rozměry zásuvky | 220 × 340 × 70 mm |
| Hmotnost | |
| Hmotnost netto | 23 kg |
| Hmotnost brutto | 27 kg |
Praktická a odolná HOLZMANN WB126 truhlářská hoblice je ideální volbou pro každou dílnu, kde je potřeba stabilní pracovní plocha, bezpečné uchycení materiálu a dostatek prostoru pro nářadí a příslušenství.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
| Parametry | |
| Nosnost | 150 kg |
| Velikost pracovní desky | 1260 x 620 mm |
| Počet zásuvek | 1 ks |
| Hmotnost | 23 kg |
Dokumenty
Podobné produkty
Recenze (0)
Napsat recenzi
Hodnocení: Nejhorší Nejlepší
Opište prosím kód z obrázku do pole níže:








