Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
NORDICA PLASMA ORIGAMI na zavěšení
NORDICA PLASMA ORIGAMI na zavěšení

NORDICA PLASMA ORIGAMI na zavěšení

NORDICA PLASMA ORIGAMI na zavěšení Krbová závěsná vložka s držákem na stěnu Nordica plasma s rámečkem Origami – bílá keramika – vzor zmačkaný papír. Vložka, která svojí konstrukcí a způsobem mo... Zobrazit celý popis »


Výrobce: NORDICA
Kód / Model: plasmaO

Popis

NORDICA PLASMA ORIGAMI na zavěšení

Krbová závěsná vložka s držákem na stěnu Nordica plasma s rámečkem Origami – bílá keramika – vzor zmačkaný papír.

Vložka, která svojí konstrukcí a způsobem montáže zcela nahrazuje stavbu krbu. Maximální bezpečnost s minimálními zastavovacími rozměry, rychlá a snadná montáž jsou hlavními přednostmi.

Unikátní plochá krbová vložka se šířkou prosklení 80 cm a hloubkou necelých 30 cm. Vložka je vyrobena z ocelového dvoupláště.

výška: 555 mm(korpus bez rámečku) 726 mm (včetně rámečku)
šířka : 800 mm (korpus bez rámečku) 1249 mm (včetně rámečku)
rozměr přikládacího otvoru : 635×185
rozměry topeniště: ŠxVxH 590×266×130 mm
Průchodem vzduchu mezi plášti dochází k intenzivnímu předávání tepla do prostoru. Vysoký podíl sálavého tepla přes sklo dvířek se vytváří odrazem zadní světlou stěnou ohniště. Ohniště je ve spodní části tvořeno litinovým žlábkem, do kterého se vkládá pouze jedno až dvě polena. Zadní část a boky jsou obloženy světlým Hi-Tech materiálem Yronker s vysokou žárovou odolností.

Regulace primárního a sekundárního vzduchu je v prostoru pod přikládacími dvířky. Základní otvírání je s panty napravo. Na žádost je možno přeinstalovat opačně.

Vyústění kouřovodu je pouze nahoru o velikosti 130 mm. Jednoduchá montáž spočívá v zavěšení do dodávaného rámu, který se přichytí čtyřmi šrouby do kovových hmoždinek na zeď. Vysokou účinností přes 79 % a nízkými emisemi CO tento typ navazuje na ostatní výrobky Nordica.

Pro napojení kouřovodu musí být do komína zabudována zděř o průměru 150mm a to v maximální výšce 113.5 cm od dolní hrany této vložky k dolní hraně zděře-toto platí při použití rovného kouřovodu 50cm+90° kolena. Při napojení pouze kolenem je tato vzdálenost 69cm. Výška samotné krbové vložky bez rámečku je 55cm a rozhodnutí v jaké výšce nad zemí ji umístite je na Vás.

Doporučujeme na občasné topení k vytvoření tepelné pohody, intenzívnímu kontaktu s ohněm a jako designový doplněk moderních interiérů.
Drobné nepřesnosti ve velikosti, pravoúhlosti a rovinnosti ploch, rozdíly v odstínu a efektech glazury, jsou nedílnou součásti tohoto keramického výrobku. Výskyt drobných vlasových trhlin v glazuře je přípustný a není považován za vadu.

ilustrační foto

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:© 2007 - 2023 StavbaEU.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.