GÜDE GPS 18-201-05 Akumulátorová zahradní sada 58404
Sleva 33%
Pečlivě vybrané příslušenství
Popis
GÜDE GPS 18-201-05 Akumulátorová zahradní sada


Kompaktní akumulátorová sada pro péči o zahradu GÜDE GPS 18-201-05 je ideálním pomocníkem pro údržbu okrajů trávníku, zastřihování živých plotů, keřů a křovin nebo pro kypření půdy před výsadbou.
Zařízení nabízí snadnou a rychlou výměnu nástavců bez použití nářadí díky systému Easy-Click. Ergonomicky tvarovaná měkká rukojeť zajišťuje pohodlnou práci a bezpečnostní spínač zabraňuje neúmyslnému spuštění.
Sada je vybavena 18V lithium-iontovým akumulátorem (2,0 Ah) a nabíječkou (0,5 A) z řady Easy-Energy-Exchange, což zajišťuje flexibilní a bezdrátový provoz.
Vybavení:
- Nůžky na trávu (šířka záběru 100 mm) pro úpravu okrajů trávníku
- Nůžky na živé ploty/keře (délka řezu 200 mm) pro tvarování rostlin
- Nástavec na kypření půdy (hrábě)
- Systém rychlé výměny nástavců Easy-Click
- Ergonomická měkká rukojeť
- Bezpečnostní spínač proti nechtěnému spuštění
- 18V Li-Ion akumulátor (2,0 Ah)
- Nabíječka 0,5 A
Technická data
| Napájecí napětí | 18 V |
|---|---|
| Jmenovité otáčky | 1200 ot/min |
| Šířka střihu nůžek na trávu | 100 mm |
| Délka střihu nůžek na keře | 200 mm |
| Tloušťka řezu nůžek na keře | 8 mm |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Kapacita akumulátoru | 2,0 Ah |
| Vstupní napětí nabíječky | 230 V |
| Frekvence nabíječky | 50 Hz |
| Výstupní napětí nabíječky | 18 V |
| Výstupní proud | 0,5 A |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 110 mm |
| Rozměry balení (d × š × v) | 325 × 130 × 140 mm |
| Čistá hmotnost | 1,8 kg |
| Hrubá hmotnost | 1,97 kg |
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
| Parametry | |
| Aku | 1x Aku 2,0 Ah |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
Dokumenty
Podobné produkty
-
575 Kčnení skladem
Recenze (0)
Napsat recenzi
Hodnocení: Nejhorší Nejlepší
Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

















