Black & Decker BDCR18M1 Aku mečová pila (18V/1x4,0Ah)
Pečlivě vybrané příslušenství
Popis
Black & Decker BDCR18M1-QW: Aku mečová pila 18V/4,0 Ah Li-Ion
Black & Decker BDCR18M1-QW je výkonná a kompaktní AKU mečová pila, která ocení každý domácí kutil i profesionál. Díky 18V Li-Ion akumulátoru 4,0 Ah a rychlému počtu kmitů 3000 min-1 je ideální pro řezání dřeva, kovu nebo plastu v domácnosti i při venkovních pracích.
Tato malá AKU mečová pila Black & Decker vyniká snadnou manipulací, bezpečným pogumovaným povrchem a možností rychlé, beznástrojové výměny pilového plátku. Díky kompaktní hmotnosti 1,5 kg je práce pohodlná i při delším používání.
Technologie Li-Ion zajišťuje dlouhou výdrž a rychlé nabíjení, takže pila je vždy připravena k použití. Skvělá volba jako AKU mečová pila do domácnosti i na hobby projekty.
Hlavní výhody
- Napětí 18 V – ideální výkon pro běžné domácí a hobby řezání
- Li-Ion baterie 4,0 Ah – dlouhá životnost a minimální samovybíjení
- Pogumovaný povrch – bezpečné a pohodlné uchopení
- Rychlá výměna pilového plátku – bez použití nářadí
- Vhodná pro dřevo, kov i plast – univerzální využití
- Kompaktní a lehká konstrukce – snadné ovládání a manipulace
Vhodné použití
- Řezání dřeva, kovu a plastu
- Hobby projekty a kutilské práce
- Práce v domácnosti i venku
- Rychlá úprava materiálů na míru
Technické parametry
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Kapacita akumulátoru | 4,0 Ah |
| Počet akumulátorů | 1 |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Rozsah zdvihu | 22 mm |
| Počet kmitů | 3000 min-1 |
| Hmotnost pily | 1,5 kg |
| Hmotnost akumulátoru | 0,4 kg |
Rozsah dodávky
- 1× AKU mečová pila
- 1× Li-Ion akumulátor 4,0 Ah
- 1× nabíječka
- 1× pilový plátek
Black & Decker BDCR18M1-QW je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, kompaktní a výkonnou AKU mečovou pilu do domácnosti s praktickým příslušenstvím.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
| Parametry | |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Počet akumulátorů | 1 |
| Aku | 1x Aku 4,0 Ah |
| Zdvih | 22 mm |
| Počet zdvihů (min-1) | 0 - 3.000 |
| Hloubka řezu, dřevo | 105 mm |
| Hloubka řezu, ocel | 10 mm |
Podobné produkty
Recenze (0)
Napsat recenzi
Hodnocení: Nejhorší Nejlepší
Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

















