Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
REMS CamScope Set 16-1 - příruční mobilní kamera 175110
REMS CamScope Set 16-1 - příruční mobilní kamera 175110 REMS CamScope Set 16-1 - příruční mobilní kamera 175110 REMS CamScope Set 16-1 - příruční mobilní kamera 175110 REMS CamScope Set 16-1 - příruční mobilní kamera 175110

REMS CamScope Set 16-1 - příruční mobilní kamera 175110

REMS CamScope Set 16-1 - příruční mobilní kamera 175110 Rozsah dodávky Mobilní, příruční kamera-endoskop s bezdrátovou technikou pro nízkonákladovou inspekci a analýzu poškozeni těžce dostupných... Zobrazit celý popis »


Výrobce: REMS
Kód / Model: 175110

Popis

REMS CamScope Set 16-1 - příruční mobilní kamera 175110

Rozsah dodávky
Mobilní, příruční kamera-endoskop s bezdrátovou technikou pro nízkonákladovou inspekci a analýzu poškozeni těžce dostupných míst jako jsou dutiny, šachty, potrubí aj. Dokumentace snímků a videozáznamů na kartě MicroSD. Ruční přistroj se 4 bateriemi 1,5 V, AA, LR6.
Odnímatelná kontrolní jednotka s bezdrátovou technikou, barevným TFTLCD displejem 3,5”, zásuvkou pro kartu MicroSD, USB portem, video výstupem PAL/NTSC, integrovaným akumulátorem Li-Ion 3,7 V, 1,2 Ah. Karta MicroSD 2 GB. Kabelová sada Color 16-1, skládající se z barevné kamery průměr 16 mm s tlumitelným světlem bílých LED, s fix-fokus funkci a s tvárným kabelem o délce 1 m. Nasazovací zrcadlo, nasazovací hák, nasazovací magnet. Napěťový napáječ/nabíječka Li-Ion 100–240 V, 50–60 Hz, 36 W pro kontrolní jednotku. Kabel USB, videokabel. V pevném kufru.

Konstrukce
Superlehký a snadno ovladatelný. Ruční přístroj s kabelovou sadou jen 0,45 kg.
Všude použitelná, volně z ruky, nad hlavou, i na obzvláště úzkých místech. Stabilní plastový kryt, odolný proti nárazu, s ergonomicky tvarovanou pistolovou rukojetí. Spínač zapnuto/vypnuto s regulačním kolečkem pro plynulé nastavení světlosti LED v hlavě kamery. Červená Power-LED ukazuje provozní stav. Praktický, vyjí-matelný držák na baterie pro 4 běžné baterie 1,5 V, AA, LR6. Použitelné dvě různé kabelové sady. Tvárné prodloužení posuvného kabelu 900 mm, spojitelné až do pracovní délky 4,5 m, jako příslušenství. Násuvné šroubové přípoje pro výměnu kabelových sad pro kameru a prodloužení posuvného kabelu bez nářadí. Pevný kufr pro ruční přístroj, kabelovou sadu 16-1/9-1, prodloužení posuvného kabelu, kontrolní jednotku, zdroj napětí a příslušenství.Kontrolní jednotka s barevným displejem TFT-LCDKontrolní jednotka s barevným diplejem 3,5” s nejmodernější technologií TFT-LCD pro vynikající snímky a videozáznamy, úhlopříčka obrazovky 88 mm, 320 × 240 pixlů,odnímatelná pro přenos signálu bezdrátovou technikou nebo zasunutelná na ruční přístroj se zajištěním pro přímý přenos signálu kontaktními kolíky. Obzvláště lehká a snadno ovladatelná, jen 0,14 kg. Stabilní plastový kryt. Nejmenší rozměry: 100 × 70 × 25 mm. Zásuvka pro kartu MicroSD s pružným mechanismem. Snímky a videozáznamy se ukládají do paměti karty MicroSD pro snadnou dokumentaci výsledků inspekce. Datum a čas snímku lze volitelně ukládat do paměti na snímku a na videozáznamu. Okamžité přehrání uložených
záznamů nebo přenos z karty MicroSD na jiné přístroje. USB port pro přímé spojení s PC nebo notebookem. Výstup na video Composite-Video PAL/NTSC pro připojení externí obrazovky. Zdířka pro napěťový napáječ/nabíječku Li-Ion 100 – 240 V.

Akumulátorový nebo síťový provoz
Kontrolní jednotka s integrovaným akumulátorem Li-Ion 3,7 V, 1,2 Ah. Vysoce výkonná a lehká. Velká hustota energie pro cca. 2 hodiny nepřetržitého provozu. Zdroj napětí 100 – 240 V pro síťový provoz namísto akumulátoru s integrovanou nabíječkou Li-Ion. Krátká doba nabíjení (3 hod.). Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru. Vyměnitelné kabelové sady kamery Color Použitelné dvě kabelové sady s kamerou:

Kabelová sada
Color 16-1: Malá barevná kamera průměr 16 mm s CMOS-sensorem,
704 × 576 pixly, s tlumitelným světlem bílých LED pro optimální nastavení světlosti,
s neměnnou fokusní funkcí pro automatické zaostření obrazu a s tvárným kabelem o délce 1 m.
Kabelová sada Color 9-1: Obzvláště malá barevná kamera průměr 9 mm s CMOS sensorem, 640 × 480 pixly, s tlumitelným světlem bílých LED pro optimální nastavení světlosti, s neměnnou fokusní funkcí pro automatické zaostření obrazu a s tvárným kabelem o délce 1 m, na inspekci obzvláště úzkých prostorů (obj.č.175111).

REMS – na špičce technického pokroku.
Vývoj není nikdy ukončen. Od svého založení v roce 1909 vyvíjí REMS výrobky pro opracování trubek, zejména pro instalatéry a topenáře. Nejdříve ruční nářadí, poté následovaly stroje a elektronářadí. Požadavek zakladatele firmy pana Christiana Fölla “REMS musí být lepší” byla stále měřítkem veškerého jednání. Dnes je REMS jedním z předních výrobců strojů a nářadí
pro opracování trubek. Vývojoví inženýři REMS mají přesvědčivé, správný směr ukazující nápady, které usnadňují všední den instalatérů-profesionálů. Zohledňují všechny zásadní požadavky a využívají rozsáhlé praktické zkušenosti. Experti ze všech oborů podnikání se starají o to, aby každá možnost vylepšení byla zahrnuta do nového vývoje. Takto vznikají perfektní nástroje a nářadí pro tvrdé nasazení na staveništi. Výrobky REMS jsou na základě své pokrokové inovativní techniky a díky vysoké úrovni kvality používány na celém světě a vysoce ceněny. Z toho profituje obchodník i uživatel. Firmě REMS se prostřednictvím inovativních výrobků neustále daří držet na vrcholu technického pokroku. To podtrhuje mnoho tuzemských a zahraničních patentů.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Dokumenty

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:© 2007 - 2024 StavbaEU.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.