REMS Picus S2/3,5 Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 180030
REMS Picus S2/3,5 Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 180030 REMS Picus S2/3,5 Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 180030

REMS Picus S2/3,5 Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 180030

REMS Picus S2/3,5 Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 180030 ... nyní s vrtacím stojanem REMS Titan – pro nejvyšší nároky. Pro jádrové vrtání do průměru 300 mm. REMS Picus S2/3,5... Zobrazit celý popis »


Výrobce: REMS
Kód / Model: 180030

Popis

REMS Picus S2/3,5 Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 180030

... nyní s vrtacím stojanem REMS Titan – pro nejvyšší nároky.
Pro jádrové vrtání do průměru 300 mm.

REMS Picus S2/3,5 – na jádrová vrtání do železobetonu aj. do průměr 300 mm.

Elektrická diamantová jádrová vrtačka pro jádrová vrtání do železobetonu a zdiva do průměr 300 mm. K vrtání jak nasucho tak i s výplachem s vrtacím stojanem. Pohonný stroj s vnějším připojovacím závitem UNC 1 1/4 pro vrtací korunku, 2-stupňovou převodovkou nevyžadující údržbu, s bezpečnostní kluznou třecí spojkou, univerzálním motorem 230 V, 50 – 60Hz, 3420 W. Víceúčelová elektronika s pozvolným rozběhem, omezením volnoběžných otáček, pojistkou proti přetížení, ochranou proti zablokování. Kolébkový přepínač. Osobní ochranný spínač (PRCD). Otáčky vrtacího vřetena při zatížení 320 1/min, 760 1/min. Zařízení na přívod vody s nastavitelným uzavíracím ventilem a rychlospojkou s možnou blokací průtoku vody a hadicovou přípojkou 1/2". Kroužek k snadnému uvolnění korunky. Jednostranný klíč SW 32. Vrtací stojan REMS Titan včetně upevňovací sady pro zdivo a beton. Bez diamantových jádrových vrtacích korunek.

REMS – na špičce technického pokroku.
Vývoj není nikdy ukončen. Od svého založení v roce 1909 vyvíjí REMS výrobky pro opracování trubek, zejména pro instalatéry a topenáře. Nejdříve ruční nářadí, poté následovaly stroje a elektronářadí. Požadavek zakladatele firmy pana Christiana Fölla “REMS musí být lepší” byla stále měřítkem veškerého jednání. Dnes je REMS jedním z předních výrobců strojů a nářadí pro opracování trubek. Vývojoví inženýři REMS mají přesvědčivé, správný směr ukazující nápady, které usnadňují všední den instalatérů-profesionálů. Zohledňují všechny zásadní požadavky a využívají rozsáhlé praktické zkušenosti. Experti ze všech oborů podnikání se starají o to, aby každá možnost vylepšení byla zahrnuta do nového vývoje. Takto vznikají perfektní nástroje a nářadí pro tvrdé nasazení na staveništi. Výrobky REMS jsou na základě své pokrokové inovativní techniky a díky vysoké úrovni kvality používány na celém světě a vysoce ceněny. Z toho profituje obchodník i uživatel. Firmě REMS se prostřednictvím inovativních výrobků neustále daří držet na vrcholu technického pokroku. To podtrhuje mnoho tuzemských a zahraničních patentů.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Dokumenty

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:© 2007 - 2022 StavbaEU.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.