Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
REMS Picus SR Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 183022
REMS Picus SR Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 183022 REMS Picus SR Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 183022 REMS Picus SR Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 183022

REMS Picus SR Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 183022

REMS Picus SR Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 183022 Jeden systém – 4 použití! Ideální pro instalatéry. Elektrická diamantová jádrová vrtačka s regulací rychlosti. Pro jádrová v... Zobrazit celý popis »


Výrobce: REMS
Kód / Model: 183022

Popis

REMS Picus SR Set Titan elektrická diamantová jádrová vrtačka 183022

Jeden systém – 4 použití! Ideální pro instalatéry.

Elektrická diamantová jádrová vrtačka s regulací rychlosti. Pro jádrová vrtání do železobetonu do průměr 162 (200) mm, zdiva do průměr 250 mm. K vrtání jak nasucho tak i s výplachem, vedené ručně nebo s vrtacím stojanem. Pohonný stroj s vnějším připojovacím závitem UNC 1 1/4" pro vrtací korunku, uvnitř G 1/2", 2-stupňovou převodovkou nevyžadující údržbu, s bezpečnostní kluznou třecí spojkou, univerzálním motorem 230 V, 50 – 60 Hz, 2200 W. Plynulá elektronická regulace otáček 200 1/min až 500 1/min (1. rychlost) resp. 500 1/min až 1200 1/min (2. rychlost), ochrana proti přehřátí. Víceúčelová elektronika s pozvolným rozběhem, omezením volnoběžných otáček, pojistkou proti přetížení, ochranou proti zablokování. Dotykový spínač s aretací. Osobní ochranný spínač (PRCD). Zařízení na přívod vody s nastavitelným uzavíracím ventilem a rychlospojkou s možnou blokací průtoku vody a hadicovou přípojkou 1/2". Protisměrný držák. Jednostranný klíč SW 32. V pevném kufru z ocelového plechu. Vrtací stojan REMS Titan včetně upevňovací sady pro zdivo a beton. Bez diamantových jádrových vrtacích korunek.

ILUSTRAČNÍ FOTO

REMS – na špičce technického pokroku.
Vývoj není nikdy ukončen. Od svého založení v roce 1909 vyvíjí REMS výrobky pro opracování trubek, zejména pro instalatéry a topenáře. Nejdříve ruční nářadí, poté následovaly stroje a elektronářadí. Požadavek zakladatele firmy pana Christiana Fölla “REMS musí být lepší” byla stále měřítkem veškerého jednání. Dnes je REMS jedním z předních výrobců strojů a nářadí pro opracování trubek. Vývojoví inženýři REMS mají přesvědčivé, správný směr ukazující nápady, které usnadňují všední den instalatérů-profesionálů. Zohledňují všechny zásadní požadavky a využívají rozsáhlé praktické zkušenosti. Experti ze všech oborů podnikání se starají o to, aby každá možnost vylepšení byla zahrnuta do nového vývoje. Takto vznikají perfektní nástroje a nářadí pro tvrdé nasazení na staveništi. Výrobky REMS jsou na základě své pokrokové inovativní techniky a díky vysoké úrovni kvality používány na celém světě a vysoce ceněny. Z toho profituje obchodník i uživatel. Firmě REMS se prostřednictvím inovativních výrobků neustále daří držet na vrcholu technického pokroku. To podtrhuje mnoho tuzemských a zahraničních patentů.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Dokumenty

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:© 2007 - 2023 StavbaEU.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.