SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900
SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900 SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900 SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900 SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900 SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900
Sleva 14%
BC-BCH380/40-X - 2 x 20 V aku křovinořez 2v1 Výkonný akumulátorový křovinořez Scheppach BC-BCH380/40-X kombinuje funkci strunové sekačky (vyžínače) a křovinořezu v jednom zařízení, což z něj či... Zobrazit celý popis »
Množství:   Porovnat
Výrobce: SCHEPPACH
Záruka: 10 let
Kód / Model: 5910907900
Váha: 7,00 kg
SCHEPPACH - 10 let zárukyScheppach nabízí dodatečné prodloužení záruky na dobu prodloužení záruky o 5 let na výrobky řady Scheppach 20V IXES. Záruční doba na tyto výrobky činí celkem 10 let.
Zaregistrujte produkt do 30ti dní od nákupu.
Cena dopravy
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Popis
BC-BCH380/40-X - 2 x 20 V aku křovinořez 2v1
Křovinořez je poháněn silnými bateriemi 2x 20 V (celkem 40 V), které poskytují dostatek energie i pro náročné úkoly v členitějším terénu. S pracovní šířkou 380 mm při použití strunové hlavy a 255 mm při použití nože si poradí jak s trávníkem, tak i s hustým podrostem a drobnějšími nálety. Prémiový trojzubý nůž je navržen pro efektivní sečení i v náročných podmínkách, zatímco funkce Tap’n’Go u strunové hlavy umožňuje snadné poloautomatické prodloužení struny o průměru 1,6 mm. Pro zvýšení pohodlí při práci je křovinořez vybaven nastavitelnými řídítky s protiskluzovým povrchem a antivibračním uložením. Díky třem úrovním rychlosti (4000, 5000 a 6200 ot./min) můžete výkon snadno přizpůsobit konkrétním potřebám. Stroj se dá bez nutnosti použít nářadí demontovat, což výrazně usnadní přepravu nebo skladování. Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů. V tomto případě jsou k provozu nutné 2 baterie.
IXES_XAward_logo
Součásti balení:
  • křovinořez BC-BCH380/40-X
  • strunová hlava
  • trojramenný žací nůž
  • pracovní postroj
Parametry
Typ motoruaku 2x20 V bezuhlíkový
Záběr struny (cm)38
Záběr nože (cm)25.5
Struna (mm)1,6
Typ strunové hlavyautomaticky nastavitelná struna
Otáčky (ot/min)4000/5000/6200
Hmotnost (Kg):5.50
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
Parametry
Otáčky 1. chod (ot/min) 6200
Záběr sečení 38 cm
průměr struny 1,6 mm
Napětí akumulátoru 20 V