SCHEPPACH BC-HT720-X - aku 20 V plotostřih (bez baterie a nabíječky) 5910606900
SCHEPPACH BC-HT720-X - aku 20 V plotostřih (bez baterie a nabíječky) 5910606900 SCHEPPACH BC-HT720-X - aku 20 V plotostřih (bez baterie a nabíječky) 5910606900
Sleva 17%
BC-HT720-X - 2 x 20 V aku plotostřih s bezuhlíkovým motorem Výkonné akumulátorové nůžky na živý plot Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Množství:   Porovnat
Výrobce: SCHEPPACH
Záruka: 10 let
Kód / Model: 5910606900
Váha: 5,40 kg
SCHEPPACH - 10 let zárukyScheppach nabízí dodatečné prodloužení záruky na dobu prodloužení záruky o 5 let na výrobky řady Scheppach 20V IXES. Záruční doba na tyto výrobky činí celkem 10 let.
Zaregistrujte produkt do 30ti dní od nákupu.
Cena dopravy
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Popis
BC-HT720-X - 2 x 20 V aku plotostřih s bezuhlíkovým motorem
S výkonnou střižnou lištou o délce 720 mm dosahují 2700 střihů za minutu, což umožňuje přesné a rychlé střihy až do délky 650 mm. Poradí si i s větvemi o průměru 30 mm, což z nůžek činí perfektní nástroj pro údržbu i hustších a odolnějších živých plotů. Další výhodou je otočná rukojeť, kterou lze nastavit v rozsahu -90°, 0° a +90°, což usnadňuje práci ve všech směrech. Praktický sběrač odřezků umožňuje pohodlné odstraňování odstřižených větví přímo během práce, zatímco ergonomické rukojeti s měkkým povrchem zajišťují pohodlné držení i při delším používání. Nůžky mají integrovaný držák pro zavěšení na zeď, takže se dobře skladují. Tento model s napájením 2x 20 V (dohromady 40 V) vám zajistí rychlou, pohodlnou a bezpečnou údržbu vaší zahrady.
Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Pro bezpečnost jsou nůžky vybaveny bezpečnostním spínačem s funkcí rychlého zastavení lišty. Laserem řezaná protiběžná čepel s hliníkovým vodicím profilem a kovovou ochranou proti nárazu zajišťuje precizní střih. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
V tomto případě jsou k provozu nutné 2 baterie
IXES_XAward_logo
Součásti balení:
  • plotostřih BC-HT720-X
  • sběrač odřezků
  • kryt na lištu
Parametry
Typ motoruaku 2x20V bezuhlíkový
Šíře střihu (cm)3
Délka lišty (mm)720
Otáčky (ot/min)2700
Hmotnost (Kg):4.00
Rozměry (cm):122 x 22.4 x 21.8
Rozměry balení (cm):124.5 x 23.5 x 23
Obj. č.:5910606900
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
Parametry
Aku Bez Aku
Napětí akumulátoru 20 V
Délka čepele 720 mm