SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900
SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900 SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900 SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900 SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900 SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900 SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900
Sleva 14%
C-PHTS410-X - 20 V aku multifunkční stroj 2v1 Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Množství:   Porovnat
Výrobce: SCHEPPACH
Záruka: 10 let
Kód / Model: 5912404900
Váha: 5,90 kg
SCHEPPACH - 10 let zárukyScheppach nabízí dodatečné prodloužení záruky na dobu prodloužení záruky o 5 let na výrobky řady Scheppach 20V IXES. Záruční doba na tyto výrobky činí celkem 10 let.
Zaregistrujte produkt do 30ti dní od nákupu.
Cena dopravy
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Popis
C-PHTS410-X - 20 V aku multifunkční stroj 2v1
Plotostřih má nastavitelný úhel hlavy v 11 pozicích (90°–240°) a délka řezu 410 mm. Celkový dosah činí až 2,6 m, což umožňuje snadné stříhání i vyšších živých plotů. Prořezávací pila má nastavení úhlu ve 4 pozicích (135°–180°), rychlost řezu 4,5 m/s, délku řezu 180 mm a celkový dosah až 2,35 m. Je ideální pro přesné prořezávání větví. Díky plynule nastavitelnému teleskopickému hliníkovému nástavci lze snadno dosáhnout i na těžko přístupná místa. Bezpečná manipulace je zajištěna protiskluzovou rukojetí s bezpečnostním spínačem, zatímco automatické mazání řetězu a možnost výměny a napnutí řetězu bez nářadí usnadňují údržbu. Ramenní popruh potom zajišťuje pohodlí při práci a snižuje únavu.
Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Zařízení je vybaveno moderním uhlíkovým motorem zajišťující plynulý chod. Dlouhá životnost a spolehlivost jsou zajištěny kvalitními kovovými převody a pokročilou technologií výroby střižné i pilové lišty. Stroj  je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
IXES_XAward_logo
Součásti balení:
  • multifunkční stroj C-PHTS410-X
  • nástavec s plotostřihem
  • nástavec s řetězovou pilou
Parametry
Typ motoruaku 20 V
Délka lišty plotostřihu (mm)410
Šíře střihu (cm)1,6
Otáčky (ot/min)1200
Délka s plotostřihem / pilou (m)2,6 / 2,35
Délka pilové lišty (mm)180
Rychlost řetězu (m/s)4,5
Hmotnost (Kg):4.85
Rozměry (cm):122 x 22.4 x 21.8
Rozměry balení (cm):123.5 x 14.2 x 14.5
Obj. č.:5912404900
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
Parametry
Šířka čepele 16 mm
Otáčky 1. chod (ot/min) 1200
Napětí akumulátoru 20 V
Délka čepele 410 mm