GÜDE 30-2-1 1/2" Vozík s hadicí 93904
Sleva 29%
Popis
GÜDE 30-2-1 1/2" Vozík s hadicí
Vozík na hadici GÜDE 30-2-1 je praktické řešení pro pohodlné skladování a používání zahradní hadice. Díky stabilní konstrukci a velkému bubnu umožňuje snadné navíjení i odvíjení hadice bez zamotání.
Součástí je 30 m textilní hadice, která poskytuje dostatečný dosah pro běžné zahradní práce. Ergonomická konstrukce a kolečka usnadňují manipulaci po zahradě.
Vozík je vybaven teleskopickou rukojetí, praktickou klikou pro navíjení a vedením hadice, které zajišťuje rovnoměrné ukládání po vrstvách. Díky rychlospojkám a postřikovači je okamžitě připraven k použití.
Vybavení:
- 30 m textilní hadice (1/2")
- Teleskopická rukojeť 640–845 mm
- 3× rychlospojka
- Rychloupínací konektor 3/4" a 1/2"
- Vodní postřikovač
- Klika pro snadné navíjení
- Vedení hadice pro rovnoměrné navíjení
- Kola 145 mm pro snadnou manipulaci
- Měkká ergonomická rukojeť
Technická data
| Pracovní hadice | 30 m |
|---|---|
| Průměr hadice | 1/2" |
| Délka | 403 mm |
| Šířka | 455 mm |
| Výška | 830 mm |
| Rozměry balení (d × š × v) | 425 × 415 × 520 mm |
| Čistá hmotnost | 5,7 kg |
| Hrubá hmotnost | 7 kg |
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
| Parametry | |
| Průměr | 1/2" |
| Délka hadice | 30 m |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákaznicí kupující toto zboží zakoupili také
Recenze (0)
Napsat recenzi
Hodnocení: Nejhorší Nejlepší
Opište prosím kód z obrázku do pole níže:
















