VÝPRODEJ GÜDE GS 1103 Pl Ponorné kalové čerpadlo 94639 POŠKOZENÝ OBAL!!
Sleva 37%
Pečlivě vybrané příslušenství
Popis
Technické parametry:- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Max. průtok: 20.000 l/hod.
- Max. velikost částic: 35 mm
- Hmotnost (brutto): 5,40 kg
- Výkon motoru: 1.100 W / P1
- Max. výtlačná výška: 8 m
- Max. Hloubka ponoření: 7 m
- Průměr výstupního hrdla: 1 1/2“
- Celkové rozměry (d x š x v): 250 x 160 x 360 mm
- Max. teplota přečerpávané vody: 35 °C
- Stupeň krytí: IP X8.
Výkonné čerpadlo, určené k odčerpávání čisté i (silně) znečištěné povrchové vody.
Automatické odčerpávání prosakující vody (např. z výkopů, jam, sklepních prostor apod.); přečerpání kalových vod z okrasných jezírek, zahradních nádrží atp. (max. velikost pevných částic: 35 mm).
Plovákový spínač (s aretací), univerzální hadicová přípojka, plášť čerpadla z ušlechtilé oceli.
Motor 1.100 W/P1 (tepelná ochrana), 10 m síťový kabel H07 RN-F.
Konstrukce: nerezová hřídel motoru, keramická ucpávka, oběžné kolo z termoplastu (NORYL®), rukojeť pro pohodlné přenášení.
ILUSTRAČNÍ FOTO
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
| Parametry | |
| Výkon | 1100 W |
| Max. hloubka ponoru | 7 m |
| Plovák | S plovákem |
| Přípojka výtlaku | 1 1/2" |
| Síťová přípojka | 1~230 V, 50 Hz |
| Délka kabelu | 10 m |
| Dopravní výška | 8 m |
| Max. průtok | 20 m3/h |
| Maximální průchodnost | 35 mm |
| Příkon | 0 W |
| Přípojka přítoku | 19/30 mm, 18/40mm, 6/12, 6/4", 6/9, 9/12, DN 100, 2 1/2", DN 32, 2", 5/4", 4/6, 36/40/50, 1/2", 1", 1 1/4", 1 1/2", DN 40, 32/36/40, DN 50 |
| Jmenovitý tlak | 0 bar |
Podobné produkty
Recenze (0)
Napsat recenzi
Hodnocení: Nejhorší Nejlepší
Opište prosím kód z obrázku do pole níže:











