INTEX METAL FRAME Bazén 305 x 76 cm s filtrací 12V 28202GN
Sleva 8%
Rozměr bazénu
Pečlivě vybrané příslušenství
Popis
INTEX METAL FRAME kulatý nadzemní bazén 305x76cm s filtrací 12V 28202GN
INTEX Metal Frame 305x76cm je praktický nadzemní bazén s kartušovou filtrací, který nabízí rychlou montáž, stabilní konstrukci a pohodlné letní osvěžení pro celou rodinu. Díky pevnému kovovému rámu, odolným stěnám z materiálu SuperTough™ PVC a inovativnímu systému T-spojek je sestavení bazénu jednoduché a rychlé. Součástí balení je také filtrační čerpadlo pro snadnější údržbu čisté vody.
Hlavní výhody
- Kulatý nadzemní bazén 305x76cm vhodný pro rodinné koupání
- Součástí balení je kartušová filtrace 12V
- Bezpečné napětí filtrace 12V s transformátorem
- Inovativní systém T-spojek pro rychlou montáž
- Pevná kovová konstrukce pro vysokou stabilitu
- Odolné boční stěny z materiálu SuperTough™ PVC
- Snadné sestavení přibližně za 30 minut
- Moderní modré provedení vhodné do každé zahrady
Technické parametry
| Tvar | Kulatý |
| Barva | Modrá |
| Materiál | SuperTough™ PVC / ocel |
| Rozměry | 305 x 76 x 305cm |
| Kapacita vody | 4485l |
| Filtrace | Kartušová filtrace 12V (1 250 l) |
| Doba sestavení | 30 minut |
Obsah balení
- Bazén INTEX Metal Frame 305x76cm
- Kartušová filtrace
Ideální bazén pro letní osvěžení
INTEX Metal Frame 28202GN nabízí pohodové koupání, vodní hry i každodenní osvěžení během horkých letních dnů. Díky kompaktním rozměrům, pevné rámové konstrukci a bezpečné filtraci je tento zahradní bazén ideální volbou pro rodiny s dětmi i menší zahrady.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
| Parametry | |
| Výška bazénu | 0,76 m |
| Bazén | s kartušovou filtrací |
| Tvar bazénu | kruh |
| Rozměr bazénu | 3,05 m |
| Barva | modrá |
| Zdroj napájení | 12 V |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákaznicí kupující toto zboží zakoupili také
Recenze (0)
Napsat recenzi
Hodnocení: Nejhorší Nejlepší
Opište prosím kód z obrázku do pole níže:
























