INTEX PRISM FRAME Obdélníkový bazén 400 x 200 x 100 cm s filtrací 220-240V 26788NP
Pečlivě vybrané příslušenství
Popis
INTEX PRISM FRAME obdélníkový nadzemní bazén 400x200x100cm s filtrací 220-240V 26788NP
INTEX Prism Frame 400x200x100cm je praktický obdélníkový nadzemní bazén s kartušovou filtrací, který nabízí ideální kombinaci stability, odolnosti a maximální plavecké plochy. Díky obdélníkovému tvaru poskytuje více prostoru pro plavání i vodní hry, zatímco pevná konstrukce z galvanizované oceli a odolný 3vrstvý materiál SuperTough™ PVC zajistí dlouhou životnost a pohodlné používání během celé letní sezóny.
Hlavní výhody
- Obdélníkový bazén 400x200x100cm s větší plaveckou plochou
- Součástí balení je kartušová filtrace 220-240V
- Pevná konstrukce z galvanizované oceli pro vysokou stabilitu
- Odolný 3vrstvý bazénový plášť SuperTough™ PVC
- Snadná montáž přibližně za 45 minut
- Součástí balení je bezpečnostní žebřík
- Moderní světle šedý design vhodný do každé zahrady
Technické parametry
| Tvar | Obdélníkový |
| Barva | Světle šedá |
| Materiál | SuperTough™ PVC / ocel |
| Rozměry | 400 x 100 x 200cm |
| Kapacita vody | 6836l |
| Filtrace | Kartušová filtrace 220-240V (2 006 l) |
| Doba sestavení | 45 minut |
Obsah balení
- Bazén INTEX Prism Frame 400x200x100cm
- Kartušová filtrace
- Bezpečnostní žebřík
Praktický rodinný bazén pro letní osvěžení
INTEX Prism Frame 26788NP nabízí dostatek prostoru pro pohodové koupání, vodní hry i relaxaci během horkých letních dnů. Díky obdélníkovému tvaru využijete maximální plochu bazénu, zatímco pevná rámová konstrukce a kvalitní filtrace zajistí komfortní používání po celou koupací sezónu.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
| Parametry | |
| Výška bazénu | 1 m |
| Bazén | s kartušovou filtrací |
| Tvar bazénu | obdelník |
| Rozměr bazénu | 4 x 2 m |
| Barva | šedá |
| Zdroj napájení | 220-240 V |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákaznicí kupující toto zboží zakoupili také
Recenze (0)
Napsat recenzi
Hodnocení: Nejhorší Nejlepší
Opište prosím kód z obrázku do pole níže:




























