Black & Decker WDC215WA Dustbuster Aku ruční vysavač pro mokré i suché sání (7,2V/1,5Ah)
Popis
Black & Decker WDC215WA-QW: Ruční vysavač Dustbuster 7,2 V 1,5 Ah
Black & Decker WDC215WA-QW je praktický ruční vysavač ideální pro rychlý úklid prachu a tekutin. Díky kompaktní a lehké konstrukci je snadno ovladatelný a vhodný pro použití v domácnosti i na cestách. Vysavač je vybaven dvojitou filtrací – první filtr zachytává větší nečistoty a druhý jemný prach – a odnímatelnou nádobkou o objemu 385 ml pro jednoduché a hygienické vyprazdňování.
Tento ruční vysavač Black & Decker disponuje ergonomickou rukojetí EasyGrip a praktickým designem. Součástí balení jsou různé nástavce pro odstraňování drobných nečistot, větších úlomků a pro těžko dostupná místa.
Hlavní výhody
- Baterie Li-Ion 7,2 V / 1,5 Ah – dlouhá výdrž a konstantní výkon po celou dobu používání
- Dvojitá filtrace – účinné zachycení hrubého i jemného prachu
- Ergonomický design EasyGrip – pohodlné držení a ovládání
- Odnímatelná nádobka 385 ml – jednoduché a hygienické vyprazdňování
- Vhodný i pro tekutiny – zachytí rozlité nápoje nebo vlhké nečistoty
Vhodné použití
- Rychlý úklid drobných nečistot a prachu
- Odstranění větších úlomků a drobků
- Úklid tekutin a rozlitých nápojů
- Čištění těžko dostupných míst díky ploché hubici
Technické parametry
| Napětí akumulátoru | 7,2 V |
| Kapacita akumulátoru | 1,5 Ah |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Doba nabíjení | 600 min |
| Provozní doba | 10 min |
| Objem nádobky | 385 ml |
| Hmotnost produktu | 0,61 kg |
Rozsah dodávky
- 1× ruční vysavač Dustbuster
- 1× nástavec na drobky
- 1× nástavec na větší nečistoty
- 1× plochá hubice
- 1× nabíjecí základna
Black & Decker WDC215WA-QW je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktický, kompaktní a univerzální ruční vysavač do domácnosti s jednoduchou údržbou a dlouhou životností baterie.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
| Parametry | |
| Napětí akumulátoru | 7,2 V |
| Počet akumulátorů | 1 |
| Kapacita akumulátoru | 1,5 Ah |
| Provedení | bezsáčkové |
| Vysávání | suché+mokré |
| Typ vysavače | ruční |
| Objem sáčku/nádoby | 0,35 l |
| Barva | modrá |
Podobné produkty
Recenze (0)
Napsat recenzi
Hodnocení: Nejhorší Nejlepší
Opište prosím kód z obrázku do pole níže:









