Metabo ASR 35 L ACP Univerzální vysavač (1400W/35L) 602057000
Metabo zaručuje tu nejlepší kvalitu: trvanlivost, odolnost, snadnou obsluhu a bezpečnost. A také v otázce servisu přesvědčí bohatou nabídkou služeb.
Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky.
Pro získání záruky je nutné produkt >>> zaregistrovat <<<
Pečlivě vybrané příslušenství
Popis
Metabo ASR 35 L ACP Univerzální vysavač – 602057000
- Profesionální vysavač pro trvalé nasazení na stavbě i v dílně
- Vhodný pro betonový a kamenný prach při náročných aplikacích
- Suché i mokré vysávání pro univerzální použití
- AutoClean / AutoCleanPlus systém pro automatické čištění filtru a konstantní výkon
- Certifikace třídy prachu L pro zvýšenou ochranu uživatele
- Automatické vypnutí při mokrém vysávání při dosažení maximální hladiny
- Antistatické provedení proti elektrickému nabíjení
- Stabilní konstrukce s velkými koly a brzdou pro snadnou manipulaci
Obsah balení
- Sací hadice O 35 mm / 3,2 m
- Mezikus rukojeti
- 2 sací trubky z plastu
- 2 polyesterové filtrační kazety (třída M)
- PE filtrační sáček
- Štěrbinová hubice
- Podlahová hubice (šířka 370 mm)
Technické parametry
| Max. objemový průtok | 4380 l/min |
| Podtlak | 270 hPa (mbar) |
| Filtrační plocha | 8600 cm2 |
| Max. příkon | 1400 W |
| Objem nádoby | 35 l |
| Průměr sací hadice | 35 mm |
| Délka hadice | 3,2 m |
| Hmotnost | 16 kg |
| Délka kabelu | 8 m |
Metabo ASR 35 L ACP 602057000 je profesionální univerzální vysavač určený pro náročné použití na stavbách a v dílnách. Díky výkonnému motoru 1400W a velké nádobě 35 litrů nabízí vysokou efektivitu a dlouhou pracovní dobu bez přerušení.
Systém AutoCleanPlus zajišťuje automatické čištění filtru během provozu, což udržuje konstantní sací výkon bez ztráty účinnosti. Vysavač je vhodný pro suché i mokré vysávání a splňuje normu pro prach třídy L.
Díky robustní konstrukci, antistatickému provedení a praktickému příslušenství je Metabo ASR 35 L ACP spolehlivým řešením pro profesionály, kteří vyžadují výkon, bezpečnost a dlouhou životnost.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
| Parametry | |
| Provedení | bezsáčkové, sáčkové |
| Vysávání | suché+mokré |
| Typ vysavače | podlahové |
| Objem sáčku/nádoby | 35 l |
| Výkon | 1400 W |
Podobné produkty
Zákaznicí kupující toto zboží zakoupili také
Recenze (0)
Napsat recenzi
Hodnocení: Nejhorší Nejlepší
Opište prosím kód z obrázku do pole níže:




















