Riwall PRO RALM 3820 set akumulátorová travní sekačka + 2x 4Ah baterie + 2x nabíječka 20 V AM18E2001003B
Sleva 16%
• Záběr: 38 cm • Motor: uhlíkový, PowerBrush • Akumulátor: lithium-iontový 2 x 20 V • Otáčky: 3500 ot./min. • Objem koše: 40 l • Pojezd: Ne • Podvozek: PP • Nastavení výšky sečení: centrál... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Množství:   Porovnat
Výrobce: RIWALL
Záruka: 4 roky
Kód / Model: AM18E2001003B
Váha: 18,00 kg
Cena dopravy
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Popis
• Záběr: 38 cm
• Motor: uhlíkový, PowerBrush
• Akumulátor: lithium-iontový 2 x 20 V
• Otáčky: 3500 ot./min.
• Objem koše: 40 l
• Pojezd: Ne
• Podvozek: PP
• Nastavení výšky sečení: centrální, 6 pozic, 20-70 mm
• Průměr kol: 160 mm přední / 200 mm zadní
• Řidítka: ergonomická, výškově nastavitelná, sklopná
• Baterie: 2 x 4 Ah, součást dodávky
• Nabíječka: 2 x 2,4 Ah, součástí dodávky
• Doba nabíjení: cca 90 min
• Hmotnost: cca 17 kg
• silný motor díky spojení dvou moderních 20 V akumulátorů (napětí 40 V)
• akumulátory mají vyspělou elektroniku s ochrannou jednotlivých článků při nabíjení
• skvělý poměr ceny a výkonu
• funkce 2 v 1: sběr do koše nebo zadní výhoz
• chytře tvarované šasi a výhozový tunel pro výborný sběr trávy
• ergonomická, výškově stavitelná a sklopná řídítka pro komfort při práci i snadný transport
• pohodlné centrální nastavení výšky sečení do 6 pozic
• objemný koš s plastovým topem, indikátorem naplnění a rozměrným madlem
• šasi z odolného polymeru
• doba běhu cca 35 min (může se lišit v závislosti na zátěži)
• baterii lze kombinovat i s dalšími stroji Riwall z programu 20 V
ILUSTRAČNÍ FOTO
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Specifikace
Parametry
Výška sekací plochy 20/70 mm
Napětí akumulátoru 40 V